Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

середа, 12 квітня 2023 р.

Таємничий космос.

 

Сьогодні День працівників ракетно-космічної галузі України і Міжнародний день космонавтики. Разом з дітьми здійсніть захоплюючу мандрівку – прочитайте книжки з фонду читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

52

Ж51 

Железняк, Галина Василівна. Таємничий космос : [для дітей шк. віку] / Г. В. Железняк. — Харків : Юнісофт, 2019. — 96 с. : іл. — (Енциклопедія для допитливих).

Для справжніх дослідників світу! Енциклопедія «Таємничий космос» познайомить читачів з одвічними мандрівницями — кометами, розповість найцікавіші факти про планети і супутники, зірки і пульсари, дивовижні небесні тіла. Відкриє незнані простори і дозволить розглянути унікальні фото, зроблені за допомогою космічних апаратів і найбільших телескопів світу.

 

52

С71 

Сперроу, Джайлс. Дитяча енциклопедія космосу / Д. Сперроу ; пер. з англ. Я. О. Головченка. — Харків : Віват, 2018. — 128 с. : іл. — (Енциклопедія).

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою.

52

Ф89 

Фріт, Алекс. 100 фактів про космос / А. Фріт, Е. Джеймс, Д. Мартін ; пер. з англ. О. Любарська ; іл.: Ф. Маріані, Ш. Нільсена. — Київ : Книголав, 2018. — 128 с. : іл. — (Дитяча полиця).

«100 фактів про космос» ‒ це наукове дослідження й дотепна пригода. Авторів книжки «100 фактів про космос» можна сміливо називати популяризаторами науки, адже після її прочитання жодна дитина більше не повірить тому, що «Сонечко лягає спати», а зірки можуть падати з неба. Весела, дотепна та дуже змістовна – ця книжка подає відомості про історію вивчення космосу, розташування у Всесвіті Землі, утворення Сонячної системи, дослідження планет роботами тощо. Оперуючи цифрами, використовуючи зрозумілі приклади, «100 фактів про космос» пояснює, що таке гравітація, розповідає про злиття галактик, магнітні бурі та інші явища. Книжка містить цікавинки, про які не дізнаєшся навіть у школі. Скільки сміття на Місяці залишила команда «Аполона-11» після висадки на нього? З чого розпочати колонізацію Марса? Скільки жінок і чоловіків брали участь в польотах за межі Землі? Що робили в космосі плодові мушки й тихоходи? «100 фактів про космос» дивуватимуть як юних читачів, так і їхніх батьків. Книжку рекомендовано для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Немає коментарів:

Дописати коментар