Часто досягаючи того, чого нам дуже хотілося, ми не почуваємося щасливими. В наш час спокій і радість стали рідкісним скарбом. Автори світових бестселлерів відкриють вам секрети як зрозуміти свої почуття і подружити з емоціями дітей, виконуючи прості справи. Знайдіть дійсно дієвий спосіб самодопомоги і послабте стрес, не втративши хисту з книжками добірки «Почувайся добре». І ви зрозумієте, що для щастя не так вже й багато потрібно: не втрачати баланс і бути в гармонії з собою.
С18
Санд, Ілсе. Компас емоцій : як зрозуміти свої почуття / І. Санд ; пер. з англ. Т. Микитюк. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 160 с. Життя — завжди емоції. Однак не лише позитивні.
Наприклад, ваш друг придбав машину й аж не тямиться з радощів. Проте у вас це викликає лише роздратування та… заздрість. Ви намагаєтеся якось упоратись із цим почуттям, притлумити його… Натомість датський психолог і психотерапевт Ілсе Санд радить, аж ніяк не соромитися гніву, страху чи заздрощів — усіх тих почуттів, які ми звикли вважати неправильними й негативними.
Не приховувати, а розібратися в природі цих емоцій, навчитись уважніше ставитися до себе та своїх почуттів — ось що, на думку автора, допоможе позбутися 90 % життєвих проблем і негараздів.
Налаштуйте свій внутрішній компас, аби не загубитись у вирі емоцій.
Б51
Бернс, Девід Д. Почувайся добре. Нова терапія настрою / Д. Д. Бернс ; пер. з англ. Н. Третякової ; наук. ред. Т. В. Стеценко. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 544 с. — (Світовий бестселер).
Почуваєтеся невдахою? Новий день приносить лише нові неприємності та безвихідь? Хочеться втекти від проблем? Усі ці почуття — передвісники депресії. Однак — не панікувати! Вони так і залишаться передвісниками, якщо ви скористаєтеся методикою лікаря Девіда Бернса — суперфахівця з когнітивно-поведінкової терапії. Він не дає депресії жодних шансів! Діагностика власного настрою — перший крок до одужання Робота над самооцінкою й подолання прокрастинації. Конструктивне сприйняття критики Позбавлення смутку та почуття провини Перфекціонізм, любовна залежність і потреба схвалення Інформація про найпоширеніші антидепресанти Почніть бачити склянку наполовину повною! Більше жодних перепадів настрою, розпачу та пригнічення! Керуйте вашим настроєм, а не навпаки!
Б60
Бикова, Анна. Як подружити дітей з емоціями : поради "лінивої мами" / А. Бикова ; пер. А. Долгая ; за заг. ред. Є. Плясецького. — Київ : BookChef, 2018. — 127 с. : іл. — (# Лінива мама).
Всім відомо, що люди - не роботи, і, на відміну від машин, ми відчуваємо різні емоції. Починаючи з раннього дитинства, малюк розуміє, що певні ситуації чи події викликають у нього відповідні відчуття. Але як керувати емоціями і, зокрема, як подружитися з ними, він ще не знає. Автор Анна Бикова вирішила допомогти батькам і їхнім дітям, видавши цю книгу-тренінг. Поради у книзі зображають різні наукові підходи до формування емоційного інтелекту дитини, але - в ігровій формі. Інтерактивні розповіді і завдання зацікавлять вашого малюка і крок за кроком допоможуть створити емоційну гармонію.
Г21
Гарріс, Ден. На 10 % більше щастя : як я приборкав голос у своїй голові, послабив стрес, не втративши хисту, і знайшов дійсно дієвий спосіб самодопомоги / Д. Гарріс ; пер. з англ. О. Якименко. — Харків : Фабула, 2021. — 304 с. — (#PROMe).
Відомий американський репортер і телеведучий розповідає в цій книжці про свій шлях до медитації. Разом з автором читачі мають змогу пережити злети і падіння журналістської кар’єри, дізнатися скандальні й не дуже подробиці з життя духовних лідерів, з’ясувати, що ж таке медитація, чи всім вона підходить і чи може зробити нас щасливішими.
М32
Масуно, Шинмьо. Спіймай дзен життя : японські практики, що ведуть до спокою та радості / Ш. Масуно ; пер. з англ. О. Дятел. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 224 с.
Мінімалізм як стиль життя — один з мегапопулярних світових трендів. У своїй книжці дзенський монах Шинмуо Масуно пропонує прості й практичні поради стосовно того, як жити повнішим і щасливішим життям. Автор закликає прибрати з нього увесь мотлох і акцентує увагу на мінімалізмі, поєднуючи мудрість століть із сучасністю. Створіть свій невеличкий сад, милуйтеся заходом сонця, не бійтеся труднощів і роботи, вчіться відпускати, упорядкуйте власне житло, не забувайте про вдячність… Гармонія — у простих речах. Авжеж, ви чули все це вже купу разів, проте ще раз нагадати собі ці істини, ба навіть відкрити їх наново, точно не завадить. Бо лише гармонія і баланс — те, що робить нас щасливими!
Немає коментарів:
Дописати коментар