Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

вівторок, 26 березня 2024 р.

«Національна гвардія України – гордість моєї країни»

 

Професійне свято військових правоохоронців до 2015 року відзначалося як День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. Після перейменування внутрішніх військ у Національну гвардію відзначається 26 березня.

Дата приурочена до дня прийняття Верховною Радою в 1992 році року Закону України «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України».

Національна гвардія України — це військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи МВС і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань, організованих груп та злочинних організацій.

З 2017 року Національна гвардія є членом Асоціації сил жандармерії і поліції країн Європи і Середземномор’я.

Національна гвардія України є соціальним партнером Державної служби зайнятості, представники НГУ беруть участь у ярмарках вакансій, презентують вакансії у військових частинах для шукачів роботи, беруть участь у семінарах для безробітних, орієнтуючи  людей на службу за контрактом.

День Національної гвардії України - це святковий день, який відзначається в Україні з метою вшанування та відзначення важливої ролі, яку відіграє Національна гвардія в забезпеченні національної безпеки та правопорядку в країні. Цей день відзначається щорічно з метою відзначення досягнень, пам'яті про померлих героїв та підтримки військовослужбовців, які присвятили своє життя захисту України.

В цілому, День Національної гвардії України є важливим символом підтримки та вдячності військовослужбовцям за їхню невтомну працю на користь безпеки та добробуту нації.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар