Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

понеділок, 25 березня 2024 р.

День Служби Безпеки України

День Служби Безпеки України – це важлива подія, яка відзначається для вшанування ролі та внеску в національну безпеку та стабільність країни. Служба Безпеки України (СБУ) є однією з ключових вітчизняних структур, відповідальною за забезпечення внутрішньої та зовнішньої безпеки України, боротьбу з тероризмом, розвідкою та контррозвідкою.

День Служби Безпеки України святкують 25-го березня щорічно. Ця дата обрана не випадково – саме 25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про Службу безпеки України", який став важливим кроком на шляху становлення та розвитку української спецслужби.

Святкування цього дня має на меті вшанування працівників Служби Безпеки, які здійснюють важливу роботу у сфері забезпечення безпеки та захисту національних інтересів України. Це також нагадує про важливість підтримки та сприяння розвитку українських спецслужб у вирішенні завдань, пов'язаних з національною безпекою, боротьбою з тероризмом, контррозвідкою, боротьбою з корупцією та іншими загрозами.

Цьогоріч Службі безпеки України виповнюється 32 роки. І в цей знаменний день ми адресуємо слова привітань мужнім, компетентним, знаючим свою справу людям, що служать та працюють у СБУ. Усі вони гідно захищають державний суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність, законні інтереси держави, а також забезпечують права та свободи людини і громадянина. Вклоняємося пам’яті співробітників Служби безпеки України, які героїчно загинули у протистоянні з лютим і підступним ворогом.

У цей день зазвичай проводяться різноманітні заходи, такі як урочисті церемонії, нагородження працівників за досягнення у службі, конференції, семінари та інші події, спрямовані на підвищення престижу та підтримку Служби Безпеки. Також акцентується увага громадськості на важливості розуміння ролі та значення роботи спецслужби для безпеки країни та кожного громадянина.

Загалом, День Служби Безпеки України є не лише важливим святом для працівників самої служби, а й нагадуванням про важливість національної безпеки та ролі, яку відіграють спецслужби в цьому процесі.

З упевненістю можемо сказати, що, завдяки особовому складу СБУ, безпека Української держави – в надійних руках. Ми пишаємося мужністю, незламністю і безстрашністю українських правоохоронців, радіємо кожному їх успіху, що наближає нас до Перемоги! СБУ твердо стоїть на варті свободи та незалежності України!

Слава Україні!

 


Немає коментарів:

Дописати коментар