Розвинені країни вже давно живуть за формулою: сильна економіка – сильна держава. Місце найпотужнішої зброї посіли інноваційні технології, і рано чи пізно доведеться підлаштовуватись під цей процес. Україна нині цифрова держава. На щастя, наша батьківщина має чималий потенціал, розумне використання якого, цілком може допомогти нам підкорити світові ринки. У нас є унікальні природні ресурси. Окрім цього світ вже захоплюється нашою культурою і людьми, які є справжнім скарбом. Про усе, чим може пишатися кожен українець – у добірці «Україна підкорює світ».
К75
Кохання, вареники чи підбори: що допомагає українкам підкорювати світ / упоряд. Т. Лебедєва. — Київ : Кліо, 2018. — 192 с. : іл.
Це видання розповідає, чим українки відрізняються від інших жінок світу. Ви дізнаєтеся, як вони доглядають за собою, як вибудовують стосунки з чоловіками, що їдять, якому стилю одягу надають перевагу, що читають, як виховують дітей. Тут зібрані секрети й хитрощі українок, одкровення іноземців та особисті історії жінок. Співавторами стали десять відомих жінок, які досягли помітних вершин у різних сферах життєдіяльності (культура, спорт, бізнес, краса тощо). Ви побуваєте у них на кухні, в гардеробній, у спальні, сходите з ними на перше побачення і станете гостями на їхньому весіллі.
Книжка не лише відповість на всі питання про українок, а й розкаже, як вони можуть підкорити світ.
Д37
10 успішних українських брендів / куратор проекту О. Карп'юк ; ред. Н. Ткачик. — Брустурів : Дискурсус, 2017. — 192 с.
«10 успішних українських брендів» — книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.
А72
Антропологічний код української культури і цивілізації : монографія. У 2 кн. Кн. 1 / О. О. Рафальський, Я. С. Калакура, В. П. Коцур, М. Ф. Юрій ; НАН України, Ін-т політ. і етнонац. досліджень ім. І. Ф. Кураса. — Київ : ІПіЕНД ім. І. Ф. Кураса НАН України, 2020. — 432 с.
З'ясовуються історичні, теоретичні та методологічні основи наукового пізнання антропологічного коду української культури і цивілізації, їх самобутності і загадковості, в епіцентрі яких знаходиться людина як унікальна і найвища цінність. Розкривається його сутність як сукупність образів, засобів біологічного і соціокультурного характеру, пов'язаних з певним комплексом стереотипів свідомості окремої людини або групи людей, які виражаються в архетипах, менталітеті, інтелектуальної, моральної та матеріальної життя, в політичній і соціальній організації суспільства, його культури і цивілізації , транзитному характер і здібності успадковуватися. Аналізується зміст і функції антропологічного коду культури і цивілізації на різних етапах історії України - від найдавніших часів до сучасності як системи значень і типів мислення людини, його психології та менталітету, способів сприйняття їм цінностей, інтелектуального та емоційного розуміння світу, певної культури і цивілізації. Стрижнем антропологічного коду культури виступає людина, а антропологічного коду цивілізації - суспільство. Спростовуються різного роду теорії втрати ціннісно-смисловий форми буття людини в умовах глобалізації сучасного світу, парадигма «русского мира», коду так званої «общеруской» культури, канонічної території, цивілізації, спільних коренів, генетичного і культурного розвитку українського і російського народів. Видання розраховане на науковців і викладачів історії, філософії, культурології, політології, етнології, вчителів, аспірантів і студентів, широке коло осіб, які цікавляться антропологічним осмисленням української культури і цивілізації.
П 99
500 чарівних куточків України, які варто відвідати / уклад. : Т. Лагунова, Ю. Кашуба. — Х. : Книжковий клуб, 2007. — 416 с.
У книзі ви знайдете інформацію про видатні археологічні пам’яткі та печерні міста, замки та фортеці, садиби й палаци, національні парки та біосферні заповідники. Майже про кожний куточок подано історичну довідку та відомості про походження назви.
Б63
Біорізноманіття України в контексті сучасних природних умов середовища : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 04-05 черв. 2020 р., м. Тернопіль / Терноп. обл. комун. ін-т післядипл. пед. освіти [та ін.] ; редкол.: В. М. Черняк, О. М. Петровський, І. М. Вітенко [та ін.]. — Тернопіль : Крок, 2020. — 282 с.
У матеріалах збірника розкриті актуальні проблеми збереження біологічного і ландшафтного різноманіття у контексті сталого розвитку в Україні. Сучасний стан збереження і культивування рослин, охорони природних екосистем, освітні аспекти облаштування культурних ландшафтів. Визначено нові підходи до організації способу життя в сучасних умовах, приділено значну увагу подіям і постатям в контексті вивчення і збереження біорізноманіття.
Немає коментарів:
Дописати коментар