Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

пʼятниця, 21 травня 2021 р.

Кради як митець.

 

           159.9

К48 

Клеон, Остін. Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість / О. Клеон ; пер. з англ. Г. Литвиненко. — 3-тє вид. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 160 с. : іл. — (New York Times Bestseller).

Дослівний переклад назви з англійської: «Вкрасти як художник: 10 речей, про які вам ніхто не казав, щоб бути творчим» - це книга про творчі ідеї, написана Остіном Клеоном та опублікована в 2012 році від Workman Publishing. З тих пір книга стала бестселером New York Times.

Автора цієї незвичної книги визнано як одного з найцікавіших людей інтернету. Його порадами користуються  навіть такі відомі компанії як Google та Pixar. Українцям, які намагаються творити, безумовно корисно застосувати у роботі досвід Остіна Клеона, який встиг попрацювати бібліотекарем, веб-дизайнером, рекламним коперайтером, художником та письменником.

Серед 10 порад, які допомагають звільнити творчість, напевно, самими незвичними можна вважати 2 останні : «Будь нудним – це єдиний спосіб виконати роботу» та «Креативність – це відкидання зайвого».

Книжка розповість, як це зробити, щоб не просто наслідувати інших, а створювати щось нове! Пиши те, що хотів би прочитати. Завдяки наведеним прикладам, ілюстраціям, порадам ви навчитеся переробляти та переосмислювати чужі ідеї та народжувати власні шедеври. Тож шукай, наслідуй, твори!

Немає коментарів:

Дописати коментар