Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

четвер, 3 січня 2013 р.

Книга-переможець у підномінації "Спеціальна література"

У номінації "Обрії", підномінації «Спеціальна література» перемогу отримала книга Бориса Черкеса "Архітектура сучасності"

Черкес, Б. С. Архітектура сучасності: остання третина ХХ — початок ХХІ століть : навч. посіб. / Б. С. Черкес, С. М. Лінда ; Нац. ун-т «Львів. політехніка». — Л. : Вид-во Львів. політехніки, 2010. — 380, [4] с.
У посібнику подано загальну картину світового архітектурного процесу останньої третини ХХ—початку ХХІ ст. Проаналізовано стилі та напрямки, які формували концептуальний ландшафт архітектурного розвитку останніх десятиліть ХХ ст. та на початку третього тисячоліття. Архітектуру розглянуто у взаємодії з культурою часу й в залежності від соціальних процесів та історичних катаклізмів.
Подано словник архітектурних термінів, а також інформацію про міжнародні архітектурні нагороди.
Книга розрахована на студентів архітектурних і дизайнерських спеціальностей, викладачів, архітекторів, дизайнерів, художників, будівельників, а також усіх, хто цікавиться сучасною архітектурою.

Немає коментарів:

Дописати коментар