Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

субота, 5 квітня 2014 р.

ЗДОРОВ’Я — НАЙГОЛОВНІШИЙ СКАРБ ЛЮДИНИ
Щорічно 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я в системі ООН — спеціалізованої установи, що координує глобальні дії із боротьби з різними захворюваннями. У цей день тисячі людей відзначають важливість здоров'я для продуктивного і щасливого життя.
Всесвітній день здоров'я — це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я та благополуччя людей.
З нагоди Всесвітнього дня здоров’я в читальному залі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки експонується книжкова виставка «Здоровий спосіб життя людини: погляд, думки, висновки», на якій представлено літературу про наукові уявлення та реальну ситуацію щодо стану здоров’я населення, а також культуру та пропаганду здорового способу життя. То ж запрошуємо всіх, хто цікавиться як зберегти та зміцнити своє здоров’я, відвідати нашу книгозбірню.
Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного збереження та зміцнення, всім хворим — якнайшвидшого одужання, медикам — хорошої матеріальної та технічної бази. Всім нам — бути здоровими та життєрадісними!

                                                                           Надія Крицак, 
                                                                           зав. сектору міжбібліотечного абонементу


Немає коментарів:

Дописати коментар