Шановні користувачі!

Шановні користувачі!

Цей блог створено відділом читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сподіваємося, що для відвідувачів мережі цей блог буде цікавим джерелом нової інформації про події та життя нашої бібліотеки, новинки в світі книг.

Людмила Рюміна, завідувачка відділу читального залу Тернопільської ОУНБ

четвер, 6 березня 2014 р.

Виставка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!»

   
Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. У славній плеяді безсмертних класиків літератури геніальний співець українського народу по праву стоїть в одному ряду з титанами думки і слова, чия мистецька спадщина стала надбанням усього передового людства.
 Шевченко є основоположником нової української літератури і родоначальником її революційно-демократичного напряму. Шевченко перший в українській літературі виступив як істинно народний поет, твори якого з усією повнотою відбили почуття й думки трудящих мас, їх віковічні визвольні прагнення.
  Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко — це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. У чому черпають сили і надії. У глибини майбутнього слав Шевченко свої непохитні заповіти синам рідної землі.
   До 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки організовано тематичну виставку книг «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!», на якій представлено видання, що висвітлюють особливості творчості Великого Кобзаря, розповідають про особистість Тараса Шевченка та його громадську та політичну діяльність. 
                                                                                                   
 публікацію підготувала Галина Шведа, 
 бібліотекар відділу читального залу

Немає коментарів:

Дописати коментар