неділя, 19 грудня 2021 р.

На 10% більше щастя.

Кожний з нас хоче бути щасливим, але зміст, який ми вкладаємо в це слово може різнитися. Однаково, щоб отримати бажане, варто попрацювати. У нашій добірці «На 10% більше щастя» поради як допомогти собі почуватися комфортніше, стати впевненішими, досягти успіху у професійній сфері, або ж змінити роботу і знайти покликання, віднайшовши гармонію в собі. Складіть усі пазли вашого життя і картинка вас здивує.

159.9

Г21  

Гарріс, Ден. На 10 % більше щастя : як я приборкав голос у своїй голові, послабив стрес, не втративши хисту, і знайшов дійсно дієвий спосіб самодопомоги / Д. Гарріс ; пер. з англ. О. Якименко. — Харків : Фабула, 2021. — 304 с. — (#PROMe).

Відомий американський репортер і телеведучий розповідає в цій книжці про свій шлях до медитації. Разом з автором читачі мають змогу пережити злети і падіння журналістської кар’єри, дізнатися скандальні й не дуже подробиці з життя духовних лідерів, з’ясувати, що ж таке медитація, чи всім вона підходить і чи може зробити нас щасливішими.

 

159.9

Г79  

Грейтенс, Ерік. Стійкість: тяжко виборена мудрість для ліпшого життя / Е. Грейтенс ; пер. з англ. О. Тільної. — Харків : Ранок : Фабула, 2021. — 432 с.

Ерік Ґрейтенс, у минулому «морський котик», написав свою книжку насамперед для солдатів, які повернулись додому з війни й не знають, як жити далі. Автор показує, як протистояти болю, практикувати співчуття, розвинути покликання, знайти наставника і створити щастя. Його поради будуть також корисні кожному, хто хоч раз стикався з життєвими труднощами. «Стійкість: тяжко виборена мудрість для ліпшого життя» допоможе впоратися зі слабкістю, віднайти мужність і знову рухатися вперед.

159.9

С76 

Станчишин, Володимир. Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією / В. Станчишин. — Вид. 2-ге, випр. — Київ : Віхола, 2021. — 208 с. — (Психологія).

Уявіть, що на вас чекає побачення вашої мрії, але ви — не надто впевнена в собі людина. Ви знаєте, що ваш партнер або партнерка — вершина всіх ваших мрій, тож маєте бути в найкращій за все своє життя формі. Чи тривожить вас ця ситуація? Якщо ні, закривайте цю книжку й купіть порадник “Як навчитися не брехати”. Якщо так, вітаємо в клубі тривожних пацієнтів. Книжку Володимира Станчишина «Стіни в моїй голові» присвячено тривожності, депресії, соціальним фобіям, різним психічним розладам, які більшою чи меншою мірою впливають на звичний спосіб життя людини в соціумі. Вона не вилікує вас від неприємних станів, але допоможе зрозуміти — жити з ними можливо. Усі ми, стверджує автор, є тривожними, і в цьому немає нічого надзвичайного. Головне — зрозуміти, що тривога супроводжує нас усе життя й відіграє свою важливу роль у нашому існуванні.

316.6

Б33  

Башкіна, Поліна. 12 місяців. Рік сенсу: як знайти покликання й жити щасливо / П. Башкіна. — Харків : Ранок : Фабула, 2021. — 336 с., 32 с. іл. — (#PROMe).

Хто з нас не зазнавав вигоряння на роботі? І що ми після цього зробили? «Відпочину — і все минеться»,— думаємо ми, але підсвідомо вже знаємо, що не минеться, тільки посилиться. Така тривога — здоровий механізм психіки, який говорить про те, що час міняти своє життя. Але як міняти? І що робити? Поліна Башкіна звільнилася з високооплачуваної офісної роботи і присвятила цілий рік пошуку покликання: за 12 місяців змінила 12 професій. А ще знайшла 12 Героїв — людей, які не побоялися життєвих труднощів, залишили стару професію і взялися робити те, що припало їм до душі. У цій книзі Поліна розповідає про свій досвід, про покликання, яке таки знайшла, а також дає невеликий тренінг: як визначити, чи варто звільнятися, і як знайти свою місію навіть без настільки тривалої подорожі.

316.6

Щ61

Щербаков, Сергій. Ніщо не істина : стисла історія людської дурості / С. Щербаков ; пер. з рос. О. Чупа. — Харків : Фабула, 2021. — 336 с. — (#PROMe).

Життя - це великий пазл. І якщо ліпити деталі абияк - замість картини вийде каша з картонних обрубків. Так що є сенс напружити сіру речовину і розставити фрагменти по своїх місцях (призначеним творцем, зрозуміло): спорт, подорожі, громадянський обов'язок, секс, бізнес, науковий підхід до вирішення завдань... І як тільки всі деталі опиняться там, де мають бути, - перед нами постане картина Райського саду на землі. Ідеальне життя детектед! Так ось... «Ніщо не істина» - це удар напалмом по вашій коробці з пазлом. Конкретна, логічна і скажено весела відповідь, чому збирання ідеальних картинок - нісенітниця собача. Таке собі щеплення реалізму, після якого ваше мислення стане складнішим, а життя легшим. Приємного виходу з Матриці. І, так... Які б висновки ви не зробили з цієї книги - не довіряйте їм.

Немає коментарів:

Дописати коментар